ShowcaseImage

O společnosti Arvetti spol. s r.o.

Společnost Arvetti spol. s r.o. byla založena v roce 2003.

V roce 2009 jsme pro naše podnikatelské aktivity zakoupili objekt Hotelu Baťov postaveného v letech 1941-45 firmou Tomáš Baťa, která ve Zruči n.S. vybudovala významný obuvnický závod později známý jako Sázavan.
V objektu o zastavěné ploše 1465 m2 a 5 nadzemních podlažích se zabýváme pronájmem nebytových prostor, poskytováním ubytování, pořádáním firemních a společenských akcí.

Provozujeme maloobchodní prodejnu Knihkupectví – Papírnictví, kde na malé prodejní ploše nabízíme více než 2500 položek skladem se zaměřením na knihy, kancelářské a školní potřeby, hračky, didaktické pomůcky, mapy, puzzle a značkové společenské hry.

Od roku 2009 probíhají dílčí rekonstrukce objektu. V současné době se připravuje projekt kompletní revitalizace.

Více o historii hotelu naleznete například ve Zručských novinách.

Informations for english visitors

About Arvetti, Ltd.

Established in 2003, Arvetti purchased Hotel Batov building in 2009. (Originally built by Tomas Bata between 1941 and 1945 along with the well-known footware factory, later renamed Sazavan).

Today the five-story and 1465m2 hotel building is being used for accommodations, company parties and occupational training, non-residential rentals, and other commercial and social events.
While the building is being renovated, Arvetti,Ltd. is also working on a complete revitalization of its services and package offers.

Bowling

Bowling otevřen od 11.11.2015. Rezervujte na tel. č. 734 318 518! Najdete nás v prostorách vinárny ve 2.p.
<bližší informace o bowlingu>

bowling-1
bowling-2

Zprovoznění výtahu

Výtah je již v provozu!

Pokračující rekonstrukce

Stále probíhá částečná rekonstrukce objektu, proto omluvte zvýšenou prašnost společných prostor.