Jak se k nám dostanete

Autem

Po dálnici D1 Praha-Brno exit 56 Soutice pokračovat dle ukazatelů do Zruče n.S. 5 km. Od dálnice i silnicí z Kutné Hory či Uhlířských Janovic dojedete do Zruče dle směrových tabulí k prodejně Tesco. Naproti prodejně Tesco uvidíte oplocené velké dětské hriště, po jeho pravé straně jeďte jednosměrnou ulicí dolů až na křižovatku /okrově zbarvený objekt Hotelu Baťov bude přímo před vámi/, na křižovatce T odbočte vlevo a objekt objeďte zezadu až na bezplatné parkoviště před budovou.

Vlakem

Do Zruče se dostanete též po železniční trase Čerčany-Světlá nad Sázavou známé jako Posázavský Pacifik, jízda zdejší lokálkou s výhledem na oblíbenou řeku vodáků je zajímavým zážitkem.

Trasa Čerčany – Světlá nad Sázavou: vystoupit ve stanici Zruč n.S. zastávka

Trasa Kutná Hora – Zruč nad Sázavou: vystoupit na nádraží ve Zruči n.S. , přestoupit na vlak do Čerčan a jet 1 stanici na zastávku Zruč.n.S nebo příjemnou procházkou zelení okolo stadionu či přes zámecký park dojdete od nádraží do nové Zruče, kde je objekt Hotelu Baťov umístěn.

Autobusem

Využijte autobusového spojení z Prahy, Uhlířských Janovic, Kutné Hory, Čáslavi, Vlašimi a Ledče Nad Sázavou provozovaného ČSAD Benešov a ARRIVA Východní Čechy a.s.

Na kole

Městem prochází značená cyklotrasa č.19 tzv. Posázavská trasa. Vede od pramene Sázavy až k soutoku s Vltavou v Davli a její celková délka je 245 km.

 

Středočeské město Zruč n.S. má výhodné dopravní spojení jak pro podnikatelské aktivity tak jako výchozí bod pro organizování výletů za památkami Posázaví, Kutnohorska i Benešovska. Vzdálenost z exitu 56 dálnice D1 Praha-Brno je 5 km.

Město Zruč leží na pravém břehu řeky Sázavy, v členitém kopcovitém terénu.