ShowcaseImage

O společnosti Arvetti spol. s r.o.

Společnost Arvetti spol. s r.o. byla založena v roce 2003.

V roce 2009 jsme pro naše podnikatelské aktivity zakoupili objekt Hotelu Baťov postaveného v letech 1941-45 firmou Tomáš Baťa, která ve Zruči n.S. vybudovala významný obuvnický závod později známý jako Sázavan.
V objektu o zastavěné ploše 1465 m2 a 5 nadzemních podlažích se zabýváme pronájmem nebytových prostor, poskytováním ubytování, pořádáním firemních a společenských akcí.

Provozujeme maloobchodní prodejnu Knihkupectví – Papírnictví, kde na malé prodejní ploše nabízíme více než 2500 položek skladem se zaměřením na knihy, kancelářské a školní potřeby, hračky, didaktické pomůcky, mapy, puzzle a značkové společenské hry.

Od roku 2009 probíhají dílčí rekonstrukce objektu. V současné době se připravuje projekt kompletní revitalizace.

Více o historii hotelu naleznete například ve Zručských novinách.

Informations for english visitors

About Arvetti, Ltd.

Established in 2003, Arvetti purchased Hotel Batov building in 2009. (Originally built by Tomas Bata between 1941 and 1945 along with the well-known footware factory, later renamed Sazavan).

Today the five-story and 1465m2 hotel building is being used for accommodations, company parties and occupational training, non-residential rentals, and other commercial and social events.
While the building is being renovated, Arvetti,Ltd. is also working on a complete revitalization of its services and package offers.

V hotelu Zruč jsou k dispozici dva zrekonstruované apartmány a 19 kvalitně zařízených zrekonstruovaných dvojlůžkových pokojů s možností přistýlky. Nabízíme tak bezkonkurenčně největší kapacitu ubytování ve Zruči nad Sázavou a blízkém okolí.

Díky výhodné poloze města Zruče si na své přijdou jak turisté či cyklisté, tak i milovníci památek. Přímo ve Zruči je nedávno rekonstruovaný zámek s nádherným parkem, necelou půlhodinu autem (hodinu vlakem či autobusem) leží královské město Kutná Hora.

Městem protéká vodáky oblíbená řeka Sázava. V případě zájmu vám rádi zprostředkujeme možnost zapůjčení lodičky.

Ve městě je také rozsáhlý sportovní areál a moderní sportovní hala - možno dohodnout například sportovní soustředění. Blízko hotelu je i velké oplocené dětské hřiště s mnoha atrakcemi, obrovskou kuličkovou dráhou a dopravním hřištěm.

Využijte možnost ubytování ve Zruči nad Sázavou v hotelu s dlouhou historií - ubytujte se v hotelu Baťov.

Těšíme se na vaší návštěvu.

Více na stránkách Hotelu Zruč

 Ubytování

AKTUÁLNÍ INFORMACE O UBYTOVÁNÍ NALEZNETE NA NOVÝCH STRÁNKÁCH

www.hotelzruc.cz